Veelatern

Tänapäeval kasutatakse veelaternaid soovide täitjatena. Uskumuse järgi veelaterna vette asetamisel soovitud salasoov täitub. Samas pakuvad veelaternad muinasjutulist vaatemängu, seda eriti videvikus ning pimedas, kus nende sära kõige paremini esile tuleb. Lootoseõisi saab kasutada ka toas sisustuselemendina ning ka talvel õues- nende ilu on lihtsalt lummav.

Muutke oma pulmad veelgi romantilisemaks tiigis ujuvate veelaternatega või saatke oma neiupõlve nimi või ühised soovid veepinnale ujuma :)

Veelaternad on valimastatud Eestis 100% käsitööna. Siidipaberist veelaternate ujuk on paks ning püsib jaemüügist ostetud küünalde raskuse all kenasti pinnal. Kui suudate laterna pärast küünla kustumist veest kätte saada, saate seda uuesti kasutada. Komplekti kuulub latern koos ujukiga, üks küünal ja eesti keelne kasutusjuhend

Laterna suurus : kõrgus ca 10cm,laius ca 30cm

KASUTAMINE:

Võtke veelatern ja küünal pakendist välja. Andke ettevaatlikult lambile tema õige kuju (materjal on väga habras) Igal õiel on sees pehme traat mis lubab anda õitele täpselt sellise kuju, nagu teile meeldib. Küünal asetage laterna keskele. Süüdake küünal ning asetage soovitud kohta. Ärge unustage, et tegemist on elusa tulega!!!

Punane veelatern
Valge veelatern
Meie müügihind:
1.99

Valige värv