Pulmakingiks raha?

Pulmakingiks raha?Tänases Pulmadeks.ee pulmablogis räägime, millele tuleks mõelda kui soovite pulmakingiks saada raha.

Ümbrikusse mahutatud kingid on tänapäeval üha suuremat populaarsust kogumas, sest see annab noorpaarile võimaluse soetada pulmakingiks seda, mida neil tegelikult ka vaja on ja teha just selline valik, mis neile meeldib. 

Kuidas anda külalistele teada, et soovite oma pulmakingid ise valida?

Kõige mõistlikum on see soov ja muu vajalik informatsioon (Näiteks: lilleinfo, peokoha kaart, riietumisinfo jne...) infolehele, mille saate kenasti kutsele lisada. Üks võimalus on infolehele kirjutada kontonumber, kuhu külalised saavad ülekande teha. Samas meeldib paljudele inimestele ikka kingid isiklikult üle anda, kontonumber aga seda ei võimalda. Kui olete otsustanud rahaümbrike kasuks, võite näiteks kirjutada „Oleme tänulikud kui kingitus mahub ümbrikusse“.

 

Rahaümbrike puhul tuleks kindlasti mõelda, kuhu need ümbrikud pulmapäeval koguda.  Siin on mõningad võimalused:Kingilaegas

*Valmistage või ostke dekoratiivne kingilaegas, kuhu peale pulmapäeva saate panna õnnitluskaardid ja muud pulmadega seotud mälestusesemed. Kingilaeka puhul võite teha ka jaotuse, nii saavad külalised ise valida, millist „projekti“ nad toetada tahavad. Näiteks: pulmareis, uus pesumasin jne...

*Kaunistage ümbrike jaoks üks postkast või hoopis dekoratiivne linnupuur.

*Valige välja pankur, kes hoiab teie ümbrikuid kindlas kohas. See on vahva idee, kuid meie seda väga ei soovita, lihtsam on peale õnnitlemist ise kingilaegas turvalisse kohta toimetada.

 Ümbrikusse mahtuva kingi puhul mõtle kindlasti kingilaeka turvalisuse peale. Üldiselt on pulmas kõik noorpaari head tuttavad, aga siiski ei ole hea idee kingilaegast õhtuse peo ajaks lauale vedelema jätta. Mõistlik on juba eelnevalt kokkuleppida, kes teie lähedastest, millal ja kuhu kingilaeks hoiule paneb.

 

Kristallide ja paelaga kingilaegasVeel mõningaid ideid

Kui olete otsustanud pulmakingi raha eest midagi kindlat soetada, siis võiksite sellest ka külalistele teada anda! Võite kingilaeka juurde kirjutada väikese tahvlikese. Näiteks: Täname Sind, et saame veeta meeldejäävad mesinädalad!

Meie meelest on armas ka peale pulmapäeva külalisi tehtud kingi eest tänada! Näide: Meie pulmakülalised osalesid meie pulmareisi fondis. Peale pulmareisi valisime välja ühe armsa pildi, lisasime töötlusprogrammiga peale tänusõnad ning saatsime selle pildi koos tänukaardiga külalistele.

 

Kui Teil on veel pulmakinkide osas vahvaid ideid, mida see pulmablogi postitus ei kajastanud siis kindlasti lisage see kommentaaridesse.