Mis loom see Pinterest on?

Üsna mitmelt inimeselt kuulsin kiitvaid sõnu Pinteresti kohta, nii hakkas mindki see asi üha rohkem huvitama. Trükkisin aadressi aknasse www.pinterest.com ning hakkasingi seda maailma avastama.
Üsna kiirelt jõudsin tõdemusele, et oh kui mugav oleks vahvaid pulmade teemalisi pilte sellises keskkonnas kokku koguda. Kahjuks ei osanud ma 2007 aastal, oma pulmi korraldades, sellisest keskkonnast veel unistadagi. See ei olnudki nii ammu kui otsisin internetist erinevaid pulmade teemalisi pilt ning salvestasin neid oma arvutidesktopi :) Natuke Pinterestis ringi vaadanud, hakkasid minu peas keerlema üha rohkem ideid sellest kui mõnus oleks pulmi korraldades olnud see kui ühelt lehelt oleksin leidnud rohkelt erinevaid ideid ning inspireerivaid materjale. Mõeldud tehtud! Üks magamata öö ja saigi ülesse Pulmadeks.ee esialgne Pinteresti konto. Ütlen esialgne just sellepärast, et kindlasti ei ole see ühekordne töö, jätkame hoolega inspireerivate piltide Pin’imisega :)
Meie Pinteresti tahvlitelt leiad juba praegu hulgaliselt inspiratsiooni pulmade korraldamiseks! Hetkel on meie üheksal tahvlil kajastatud järgmised teemad: Pulmatordid, Tänukingid, Lauaplaanid, Külalisteraamatud, Lauanumbrid, Kohakaardid, Häid ideid, Ideid tüdrukute õhtuks ja Ideid poissmeesteõhtuks.
Teeme jätkuvalt tööd selle nimel, et leiaksite meie lehelt veelgi rohkem inspireerivaid pinne. Hakake meid jälgima, nii saame teile ikka ja jälle Pinteresti kaudu vahvaid ideid jagada!