5.pisiasja, millele mõelda enne pulmapäeva

Roosidega tordi lõikamise komplekt https://pulmadeks.ee/content/roosidega-tordi-l%C3%B5ikamise-komplektPulmadeks.ee pulmablogis on olnud üks väike paus, seega võtsin eile õhtul kätte ja kirjutasin üles esimesed pisiasjad, mis minu enda pulmade korraldamise juures oleks peaaegu ununenud. Need ei ole kindlasti asjad, mis igas pulmas peaksid olema, vaid pigem pisiasjad, millele mõtlemine võib kergelt ununeda. Loodan, et see nimekiri on Sulle abiks!

 

1.Tordilõikamise komplekt- esmapilgul on tegemist üsna mõttetu lisakulutusega, samas on ilusa komplekti näol tegemist vahvate mälestusesemetega, mis leiavad tulevikus erinevate koduste ürituste käigus ikka ja jälle kasutust. Miks mitte graveerida tordilabidale ja noale nimed ja pulmakuupäev :)

Organza jakk https://pulmadeks.ee/content/organza-jakk2.Vihmavari- mis siis saab kui teie pulmapäeval otsustab taevas õnnest nutta? Hea õnne korral leiate mõne vihmavarju, kuhu alla koos mahute. Kui teie taotlus ei ole just punase triibulise vihmavarjuga pulmapiltidel olla, siis soovitan igaks juhuks varuda üks valge vihmavari. Valides veidikene suursugusema, pitsilise või hoopis kivikestega kaunistatud varju, võite seda kasutada ka fotosessioonil vahva aksessuaarina.

3.Õlasall või boolero-  tihti on pruutkleidid üsna avatud lõigetega, seega soovitan mõelda ka kleidiga sobiva õlakatte peale. Isegi siis, kui teie pulm toimub südasuvel, võivad õhtud jahedad olla ning hiljem võib väike pisiasi pulmapiltidel silma riivata.

4.Kontsakaitsmed-  kui kannate oma pulmapäeval kontsaga kingi, soovitan kindlasti endale soetada kontsakaitsmed. Need säästavad näiteks fotosessiooni ajal ebamugavast “maasse vajumise” tundest. Ühtlasi säästavad kontsakaitsmed peokingi ning siseruumidesse minnes ei ole kingakontsad mulla ja murulibledega kaetud.

5.Pulmalilled-  üsna kurb on vaadata kuidas külaliste poolt hoole ja armastusega valitud lilled seisavad pulmapeo ajal kurvalt nurgas veeämbrisse kokkusurutuna. Mõelge läbi, kes saaks lilled peokohta toimetada ning mis nendega seal saab. Kui teil on palgatud florist, siis minule endale meeldib variant, kus toodud lilledest tehakse üks suur ühine seade. Teine variant on varuda suurel hulgal vaase või näiteks paelaga pidulikuks muudetud klaaspurke, kuhu saab lilled ilutsema sättida.