Ajaveebid

Facebooki sõber ostab kaupa 25% soodsamalt

Pulmadeks.ee Facebooki sõber ostab tooteid 25% soodsamalt! Kasuta koodi: PULMADEKSFB

Pulmakingiks raha?

Tänases Pulmadeks.ee pulmablogis räägime, millele tuleks mõelda kui soovite pulmakingiks saada raha.

Ümbrikusse mahutatud kingid on tänapäeval üha suuremat populaarsust kogumas, sest see annab noorpaarile võimaluse soetada pulmakingiks seda, mida neil tegelikult ka vaja on ja teha just selline valik, mis neile meeldib. 

Kuidas anda külalistele teada, et soovite oma pulmakingid ise valida?

Kas ja milleks mulle sõrmusepadi?

Üks armas noorpaar jäi Pulmadeks.ee laos sõrmusepatjade juures seisma ning aru pidama, milleks seda sõrmusepatja ikka kasutatakse. Astusin nende juurde ning jõudsime üheskoos selgusele, kas sõrmusepadjal on nende pulmades kohta. Selle vestluse ajendil räägime tänases pulmablogis sõrmusepadja vajalikkusest.

Mis loom see Pinterest on?

Üsna mitmelt inimeselt kuulsin kiitvaid sõnu Pinteresti kohta, nii hakkas mindki see asi üha rohkem huvitama. Trükkisin aadressi aknasse www.pinterest.com ning hakkasingi seda maailma avastama.

Tüdrukuteõhtu teejuht

Tüdrukute ja poissmeeste õhtu korraldamine on sõpradele tihti suureks väljakutseks. Otsustasime pulmablogis kirjutada ühe teejuhi, mis aitab läbimõelda kriitilised kohad ning võib-olla annab ka mõne vahva idee :)

Uuel aastal uue hooga…

Uus aastanumber on käes, seega heidame Pulmadeks.ee pulmablogis pilgu möödunud aastasse...

23.detsember-1.jaanuar puhkame

Selleks, et järgmisel aastal uue hooga Teie jaoks olemas olla, puhkame 23.detsember-1.jaanuar 2014. Selle aja jooksul pakkide väljastamist ei toimu!
Kauneid pühi soovides,
Teie Pulmadeks.ee

5.pisiasja, millele mõelda enne pulmapäeva

Pulmadeks.ee pulmablogis on olnud üks väike paus, seega võtsin eile õhtul kätte ja kirjutasin üles esimesed pisiasjad, mis minu enda pulmade korraldamise juures oleks peaaegu ununenud. Need ei ole kindlasti asjad, mis igas pulmas peaksid olema, vaid pigem pisiasjad, millele mõtlemine võib kergelt ununeda. Loodan, et see nimekiri on Sulle abiks!

Ladu avatud tööpäeviti eelnevalt kokkulepitud kellaajal

Talvisel hooajal oleme otsustanud lao Teie jaoks avada eelnevalt kokkulepitud ajal igal tööpäeval. Helistage meile numbril 56561411 või kirjutage pulmadeks@rosenblatt.ee ning leiame sobiva aja, et saaksime Teid kauba valimise juures aidata!

Õhupallid pulmas

Tänases pulmablogis räägime lähemalt kas, kuidas ja milliseid õhupalle kasutada pulmades...Miks mitte kaunistada tseremoonia läbiviimise- või hoopis peokoht õhupallidega! Esialgne valik ajab kindlasti silme eest kirjuks ja ei oskagi nagu valida- tavalised lateks õhupallid, südamekujulised fooliumpallid, õhupallifiguurid jne... Kõik tundub keeruline ja raskestimõistetav, nii otsustasime õhupallidega kaunistamisest veidi pikemalt kirjutada.

Sisu liidestamine